Kuru Temizleme

Yıkama Talimatında sadece Kuru Temizleme verilen ürünler, özel ısılarda ve dakikalarda yıkanması gereken ürünler, sadece buhar ile ütülenmesi gereken ürünler evlerde sağlıklı bir şekilde işlem göremezler. EsDry olarak burada sizler için ürün bozmama garantisi veriyoruz. Yorulmanıza gerek kalmadan 1 ürün dahi olsa ücretsiz servis imkanı (Evka 3, Bornova Bölgesinde) sunuyoruz.

Gelinlik Kuru Temizleme Bilgilendirmesi

Sizlere düğün sezonuna yaklaştığımız şu süreçte; gelinlik kuru temizleme hizmetlerinde adresten alıp adrese teslim hizmetler sunuyoruz. Evka 3, Bornova Bölgelerinde servis hizmetimizle en hızlı zaman aralığında sizi de yormadan servis ile hizmet sunuyoruz.

Telefonumuz: 0(232) 502 24 36
WhatsApp: 0(530) 582 24 36

Güncel Kuru Temizleme Fiyatlarımız

Kuru temizleme fiyatları

Özel Kuru Temizleme Malzemeleri Kullanıyoruz

Yurt dışından getirttiğimiz özel leke çıkartıcı ilaçlarımız sayesinde, son teknoloji ve çevre dostu özel Kuru Temizleme makinelerimizle işlemlerinizi sağlıklı bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi daha uzun ömürlü ve her zaman ilk günkü gibi kullanmak için EsDry Kuru Temizleme’yi tercih ediniz.

Önemli Uyarı: Yağ, boya, mürekkep vb. zorlu lekeleri üzerinde hiçbir işlem yapmadan bizlere teslim ederseniz Leke çıkarma oranı %90 daha fazla olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir